Ads Top

Ολυμπιακός - Άρσεναλ 1-3

Σε ένα ματς που πήγαν όλα λάθος, ο Ολυμπιακός κατέρρευσε σε ένα πεντάλεπτο και γνώρισε ήττα 3-1 από την Άρσεναλ. Φωνάζουν για για φάουλ στο 2-1 οι «ερυθρόλευκοι».

Πικρή ήττα 3-1 γνώρισε ο Ολυμπιακός από την Άρσεναλ στο «Καραϊσκάκη» που λύγισε στο τελευταίο δεκάλεπτο και πλέον ψάχνει μόνο θαύμα για τις όποιες πιθανότητες πρόκρισης στην επόμενη φάση του Europa League.

Η ομάδα του Μαρτίνς, λύγισε από τα προβλήματα που ξεκίνησαν πριν την έναρξη του ματς με τη μη συμμετοχή του Μπα πέντε λεπτά πριν την σέντρα, που οδήγησε σε άμυνα ανάγκης και κορυφώθηκαν μέσα στο παιχνίδι, αφού οι «ερυθρόλευκοι» πλήρωσαν τα λάθη τους και γνώρισαν την ήττα που δεν τους αφήνει πολλά περιθώρια ενόψει της ρεβάνς στο Λονδίνο.
Ακολουθήστε το Live-sports365.com στο Google News και μάθετε πρώτοι όλες τις ειδήσεις