Ads Top

ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ και ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ του Μουντιάλ!

Όλα τα αποτελέσματα και οι βαθμολογίες όλων των ομίλων του Μουντιάλ! - Καθημερινή ανανέωση!

1ος Όμιλος

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
14 Ιουνίου 2018
ΡΩΣΙΑ-ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ: 5-0
15 Ιουνίου 2018
ΑΙΓΥΠΤΟΣ-ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ: 0-1

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19 Ιουνίου 2018
ΡΩΣΙΑ-ΑΙΓΥΠΤΟΣ
20 Ιουνίου 2018
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ-ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25 Ιουνίου 2018
ΟΥΡΟΥΓΟΥΑΗ-ΡΩΣΙΑ
ΣΑΟΥΔΙΚΗ ΑΡΑΒΙΑ-ΑΙΓΥΠΤΟΣ

2ος ΟΜΙΛΟΣ


1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
15 Ιουνίου 2018
ΜΑΡΟΚΟ-ΙΡΑΝ: 0-1
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΙΣΠΑΝΙΑ 3-3

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
20 Ιουνίου 2018
ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ-ΜΑΡΟΚΟ
ΙΡΑΝ-ΙΣΠΑΝΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
25 Ιουνίου 2018
ΙΡΑΝ-ΠΟΡΤΟΓΑΛΙΑ
ΙΣΠΑΝΙΑ-ΜΑΡΟΚΟ

3ος ΟΜΙΛΟΣ
c
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16 Ιουνίου 2018
ΓΑΛΛΙΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ 2-1
ΠΕΡΟΥ-ΔΑΝΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21 Ιουνίου 2018
ΓΑΛΛΙΑ-ΠΕΡΟΥ
ΔΑΝΙΑ-ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26 Ιουνίου 2018
ΔΑΝΙΑ-ΓΑΛΛΙΑ
ΑΥΣΤΡΑΛΙΑ-ΠΕΡΟΥ

4ος ΟΜΙΛΟΣ
d
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
16 Ιουνίου 2018
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΙΣΛΑΝΔΙΑ
ΚΡΟΑΤΙΑ-ΝΙΓΗΡΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
21 Ιουνίου 2018
ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ-ΚΡΟΑΤΙΑ
ΝΙΓΗΡΙΑ-ΙΣΛΑΝΔΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
26 Ιουνίου 2018
ΝΙΓΗΡΙΑ-ΑΡΓΕΝΤΙΝΗ
ΙΣΛΑΝΔΙΑ-ΚΡΟΑΤΙΑ

5ος ΟΜΙΛΟΣ
e
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17 Ιουνίου 2018
ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ-ΣΕΡΒΙΑ
ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
22 Ιουνίου 2018
ΒΡΑΖΙΛΙΑ-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ
ΣΕΡΒΙΑ-ΕΛΒΕΤΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27 Ιουνίου 2018
ΣΕΡΒΙΑ-ΒΡΑΖΙΛΙΑ
ΕΛΒΕΤΙΑ-ΚΟΣΤΑ ΡΙΚΑ

6ος ΟΜΙΛΟΣ
f
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
17 Ιουνίου 2018
ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΜΕΞΙΚΟ
18 Ιουνίου 2018
ΣΟΥΗΔΙΑ-ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23 Ιουνίου 2018
ΓΕΡΜΑΝΙΑ-ΣΟΥΗΔΙΑ
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ-ΜΕΞΙΚΟ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
27 Ιουνίου 2018
ΝΟΤΙΑ ΚΟΡΕΑ-ΓΕΡΜΑΝΙΑ
ΜΕΞΙΚΟ-ΣΟΥΗΔΙΑ

7ος ΟΜΙΛΟΣ
g
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
18 Ιουνίου 2018
ΒΕΛΓΙΟ-ΠΑΝΑΜΑΣ
ΤΥΝΗΣΙΑ-ΑΓΓΛΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
23 Ιουνίου 2018
ΒΕΛΓΙΟ-ΤΥΝΗΣΙΑ
24 Ιουνίου 2018
ΑΓΓΛΙΑ-ΠΑΝΑΜΑΣ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28 Ιουνίου 2018
ΑΓΓΛΙΑ-ΒΕΛΓΙΟ
ΠΑΝΑΜΑΣ-ΤΥΝΗΣΙΑ

8ος ΟΜΙΛΟΣ
h
1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
19 Ιουνίου 2018
ΠΟΛΩΝΙΑ-ΣΕΝΕΓΑΛΗ
ΚΟΛΟΜΒΙΑ-ΙΑΠΩΝΙΑ

2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
24 Ιουνίου 2018
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΣΕΝΕΓΑΛΗ
ΠΟΛΩΝΙΑ-ΚΟΛΟΜΒΙΑ

3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
28 Ιουνίου 2018
ΙΑΠΩΝΙΑ-ΠΟΛΩΝΙΑ
ΣΕΝΕΓΑΛΗ-ΚΟΛΟΜΒΙΑ

ΦΑΣΗ ΤΩΝ 16
30 Ιουνίου 2018
Νικητής 1ου Ομίλου-Δεύτερος 2ου Ομίλου (Α)
Νικητής 3ου Ομίλου-Δεύτερος 4ου Ομίλου (Β)
1 Ιουλίου 2018
Νικητής 2ου Ομίλου-δεύτερος 1ου Ομίλου (Γ)
Νικητής 4ου Ομίλου-Δεύτερος 3ου Ομίλου (Δ)
2 Ιουλίου 2018
Νικητής 5ου Ομίλου-Δεύτερος 6ου Ομίλου (Ε)
Νικητής 7ου Ομίλου-Δεύτερος 8ου Ομίλου (ΣΤ)
3 Ιουλίου 2018
Νικητής 7ου Ομίλου-Δεύτερος 8ου Ομίλους (Ζ)
Νικητής 8ου Ομίλου-Δεύτερος 7ου Ομίλου (Η)

ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
6 Ιουλίου 2018
Νικητής Αγώνα Α-Νικητής Αγώνα Β (Ι)
Νικητής αγώνα Γ-Νικητής Αγώνα Δ (ΙΙ)
7 Ιουλίου 2018
Νικητής Αγώνα Ε-Νικητής Αγώνα ΣΤ (ΙΙΙ)
Νικητής Αγώνα Ζ-Νικητής Αγώνα Η (IV)

ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ
10 Ιουλίου 2018
Νικητής Αγώνα Ι-Νικητής Αγώνα ΙΙ
11 Ιουλίου 2018
Νικητής αγώνα ΙΙΙ-Νικητής Αγώνα IV

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ- 14 Ιουλίου 2018

ΤΕΛΙΚΟΣ-15 Ιουλίου 2018

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Από το Blogger.