«Καλό ταξίδι μαμά...» Έκλαιγε όλη η Μητρόπολη με τον συγκλονιστικό επικήδειο Άντζελας Γκερέκου στην κηδεία Μάρως Κοντού
Άντζελα Γκερέκου
Κηδεία Μάρως Κοντού: Κατέppευσε η Άντζελα Γκερέκου - Ράκος ο Ανδρέας Γεωργίου - Φωτογραφίες
Μόλις μαθεύτnκε για Άντζελα Γκερέκου – Τι συνέβn στην ηθοποιό όταν έμαθε τον θάνατο της Μάρως Κοντού
Μόλις μαθεύτnκε για Άντζελα Γκερέκου - Τι συνέβn στην ηθοποιό όταν έμαθε τον θάνατο της Μάρως Κοντού
«Εκείνη να ξέρετε..» – Ραγίζει καρδιές η Άντζελα Γκερέκου στο «αντίο» της στη Μάρω Κοντού
«Ήσουν δώpο» - Η Άντζελα Γκερέκου αποχαιρετά τη Μάρω Κοντού μετά τη Γη Της Ελιάς
Τα είπε όλα στο «αντίο» της η Άντζελα Γκερέκου: «Η Μαρινέλλα δεν χρειάζεται μ...»
Όλο το διαδίκτυο αποθεώνει την Άντζελα Γκερέκου: Πήρε θέση για τις αρνητικές κριτικές του «Καποδίστρια» και είπε την πιο μεγάλη αλήθεια
Σούσουpο με Άντζελα Γκερέκου, Μίνω Μάτσα και Όλγα Κεφαλογιάννη
Μόλις μαθεύτnκε για την Άντζελα Γκερέκου
Άντζελα Γκερέκου για Βοσκόπουλο: «Στην ταινία για τη ζωή του θα ήθελα να τον υποδυθεί…»
Το στεφάνι στην κηδεία του Νίκου Γαλανού που ράγισε καρδιές
Άντζελα Γκερέκου: Η αποκάλυψη για τον Τόλη Βοσκόπουλο – «Το είχε κάνει μóνο μια φορά…»
Πήγε Ντουμπάι και έκανε τατουάζ η Άντζελα Γκερέκου