Επίσκεψη Μαρινάκη στα αποδυτήρια των διαιτητών στο ημίχρονο!

Στα αποδυτήρια των διαιτητών κατέβηκε ο ισχυρός άντρας του Ολυμπιακού, Βαγγέλης Μαρινάκης στο ημίχρονο της αναμέτρησης ανάμεσα στην ομάδα του και τη Λαμία, σύμφωνα με μαρτυρίες ανθρώπων που ήταν στα αποδυτήρια.
Αξίζει να σημειωθεί πως το σκορ ήταν στο 0-1 υπέρ των φιλοξενούμενων στο ημίχρονο του αγώνα.
Απορίας άξιο φυσικά είναι το αν θα αναφερθεί η εν λόγω επίσκεψη του Μαρινάκη στο φύλλο αγώνα από τον διαιτητή, Κουτσιαύτη και το τι ακριβώς ειπώθηκε εκεί.

Στο 61ο λεπτό του αγώνα πάντως, δηλαδή περίπου 15-20 λεπτά μετά την επίσκεψη Μαρινάκη στα αποδυτήρια των διαιτητών, η Λαμία έμεινε με δέκα παίκτες καθώς ο Ρόμανιτς δέχθηκε δεύτερη κίτρινη-φάντασμα και αποβλήθηκε.