Τάσος Δώνης στον αδερφό του: "Τι βάζεις γκολ; Πού θα βγάλουν τα ψυχολογικά τους;"

O Χρήστος Δώνης σκόραρε στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τον Πανιώνιο και ο αδερφός του, Τάσος σχολίασε με αιχμηρό τρόπο τη συμπεριφορά κάποιων ανθρώπων απέναντί του.
Ο Παναθηναϊκός επικράτησε εύκολα 3-0 του Πανιωνίου για την 18η αγωνιστική της Super League 1 και επέστρεψε σε τροχιά playoffs.

Το δρόμο προς τη νίκη άνοιξε μόλις στο 14ο λεπτό ο Χρήστος Δώνης με όμορφο σουτ, με τον 24χρονο χαφ να σκοράρει για πρώτη φορά την εφετινή σεζόν.

Μάλιστα, μετά το τέλος του αγώνα, ο μέσος των "πρασίνων" εξέφρασε την ικανοποίησή του για τη νίκη, με ανάρτηση στα social media. Συγκεκριμένα έγραψε: "Θετικό αποτέλεσμα. Συνεχίζουμε όλοι μαζί σε αυτή τη δύσκολη περίοδο".

Ωστόσο, στη συζήτηση μπήκε και ο αδερφός του, Τάσος, ο οποίος σχολίασε με αιχμηρό τρόπο τη συμπεριφορά κάποιων ανθρώπων απέναντί του.

"Τι βάζεις γκολ ρε; Πού θα βγάλουν τα ψυχολογικά τους οι καημένοι σήμερα; Μπράβο αδερφέ μου", ήταν το σχόλιο του επιθετικού της Ρεμς.