Οι ατάκες του Μαρτίνς στα αποδυτήρια μετά το 3-1 στο Βελιγράδι!

Ατάκες που θα...συζητηθούν από τον Πορτογάλο τεχνικό στα αποδυτήρια μετά το 3-1 στο Βελιγράδι!
Τι είπε ο Πορτογάλος τεχνικός στους παίκτες του μετά την ήττα από τον Ερυθρό Αστέρα στο Βελιγράδι. Πέδρο Μαρτίνς: Οι ποδοσφαιριστές του Ολυμπιακού έμειναν στο πρώτο ημίχρονο της αναμέτρησης με τον Ερυθρό Αστέρα και στο δεύτερο δεν κατάφεραν να διατηρήσουν το προβάδισμά τους, γνωρίζοντας την ήττα με 3-1 στο Βελιγράδι, στη δεύτερη αγωνιστική των ομίλων του Champions League. Ήταν λογικό και επόμενο να τα «ακούσουν» από τον Πέδρο Μαρτίνς για την εμφάνισή του στο δεύτερο κομμάτι του ματς, με τον Πορτογάλο να κάνει την κριτική του. Συγκεκριμένα, μετά το τέλος του ματς, ο Πορτογάλος τεχνικός ανέφερε τα εξής στους παίκτες του: «Κάναμε ένα καλό πρώτο ημίχρονο, αλλά στο δεύτερο ήμασταν κακοί.

Μας επηρέασε πολύ η αποβολή που είχαμε, αλλά δεν προσπαθήσαμε όπως θα έπρεπε όταν μείναμε με παίκτη λιγότερο. Κάναμε λάθη που μπορούσαμε να αποφύγουμε. Τώρα, πρέπει να έχουμε το μυαλό μας στο πρωτάθλημα. Μας περιμένει ένα δύσκολο ματς με τον Άρη στη Θεσσαλονίκη. Είναι δυνατός αντίπαλος και θα πρέπει να προσπαθήσουμε πολύ για να πάρουμε τη νίκη και να παραμείνουμε στην πρώτη θέση».