Ads Top


5 Μαΐου η τελευταία αγωνιστική!

Ανακοινώθηκε πριν από λίγο το πρόγραμμα της Super League από την 21η μέχρι την 30η και τελευταία αγωνιστική του πρωταθλήματος, η οποία θα διεξαχθεί στις 5 Μαϊου.

Ο ΠΑΟΚ θα παίξει τα ματς με Παναθηναϊκό και Άρη βράδυ Κυριακής, ενώ Δευτέρα θα παίξει μόνο στην εκτός έδρας αναμέτρηση με τον Απόλλωνα Σμύρνης.

Δείτε το αναλυτικό πρόγραμμα (21η-30ή αγωνιστική) για το Πρωτάθλημα Super League Σουρωτή 2018-19:

Πρόγραμμα 21ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/02/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 15:00 Α.Ε.Λ. – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 18:00 ΑΡΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/02/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Π.Α.Ο.Κ. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019 19:30 Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA


Πρόγραμμα 22ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 23/02/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 15:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Α.Ε.Λ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 24/02/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 17:15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Ο.Φ.Η. ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 25/02/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ


Πρόγραμμα 23ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 19:00 ΑΡΗΣ – Α.Ε.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 02/03/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 03/03/2019 19:30 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 04/03/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ


Πρόγραμμα 24ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 17:15 Α.Ε.Λ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 09/03/2019 19:30 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 16:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – Ο.Φ.Η. «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 17:15 Π.Α.Ο.Κ. – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 10/03/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ * ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 11/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
* ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Σε περίπτωση που η ΠΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ προκριθεί στην επόμενη φάση του EUROPA LEAGUE (φάση των 16), ο αγώνας ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΡΗΣ ενδέχεται να διεξαχθεί τη Δευτέρα 11.03.2019, με παράλληλη κάλυψη των τηλεοπτικών ζωνών της Κυριακής 10.03.2019.


Πρόγραμμα 25ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – Π.Α.Ο.Κ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 16/03/2019 19:30 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Α.Ε.Λ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 15:00 Ο.Φ.Η. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 16:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 17/03/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/03/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ


Πρόγραμμα 26ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 17:15 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 30/03/2019 19:30 Α.Ε.Λ. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 16:00 ΑΡΗΣ – Ο.Φ.Η. ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 17:15 Α.Ε.Κ. – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Π.Α.Ο.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 31/03/2019 19:30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 01/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ


Πρόγραμμα 27ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 17:15 Ο.Φ.Η. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΑΡΗΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΣΑΒΒΑΤΟ 06/04/2019 19:30 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – Α.Ε.Λ. ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 16:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – Α.Ε.Κ. ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 17:15 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 07/04/2019 19:30 Π.Α.Ο.Κ. – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΔΕΥΤΕΡΑ 08/04/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ


Πρόγραμμα 28ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 Α.Ε.Λ. – Π.Α.Ο.Κ. AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΑΡΗΣ – ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – Α.Ε.Κ. Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΣΤΑΔΙΟ «Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – Ο.Φ.Η. Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 14/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA


Πρόγραμμα 29ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Α.Ε.Κ. – Α.Ε.Λ. Ο.Α.Κ.Α. NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Α.Ο. ΞΑΝΘΗ – ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ ΞΑΝΘΗ ARENA ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Δ.Α.Κ. ΛΑΜΙΑΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Ο.Φ.Η. – ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ ΓΗΠΕΔΟ Θ. ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 Π.Α.Ο.Κ. – ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ ΓΗΠΕΔΟ Α.Σ. ΠΑΟΚ ΤΟΥΜΠΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ – ΑΡΗΣ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 21/04/2019 19:00 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ ΓΗΠΕΔΟ ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ Γ.Σ.Σ. NOVA


Πρόγραμμα 30ης Αγωνιστικής
ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ ΑΓΩΝΑΣ ΣΤΑΔΙΟ ΔΙΕΞΑΓΩΓΗΣ ΠΑΡΟΧΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 Α.Ε.Λ. – ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ AEL FC ARENA NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ – ΠΑΣ ΛΑΜΙΑ «Γ. ΚΑΜΑΡΑΣ» ΡΙΖΟΥΠΟΛΗ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΡΗΣ – Α.Ο. ΞΑΝΘΗ ΓΗΠΕΔΟ ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ – ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΗΠΕΔΟ «ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ» NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ – Ο.Φ.Η. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ – Α.Ε.Κ. ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ NOVA
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ – ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Ο.Α.Κ.Α. ΕΡΤ
ΚΥΡΙΑΚΗ 05/05/2019 19:00 ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – Π.Α.Ο.Κ. ΕΘΝΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ «ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ» NOVA

inpaok.com


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Από το Blogger.